Prosinec 2012

Vánoce s The Hunger Games !

8. prosince 2012 v 6:00 | Eruwen |  NEWS
Vánoce se blíží a pro ty z vás, kteří ještě nevědí co chtít
pod stromeček je tu pár tipů s motivem z The Hunger games :)


Kalendář THG

Náramek THG


Náramek THG


Odznak THG


Rue’s Death Scene Makes the Favorite Crying Scenes of 2012 List

7. prosince 2012 v 17:39 | Eruwen |  NEWS


Fanoušci po celém světě plakali, když ve filmu umírala Rue. Musím se přiznat, že i já. Byl to jeden z nejsrdcervoucích momentů v knížce, ale samozřejmě i ve filmu. Ve skutečnosti je tato scéna v Favorite Crying Scenes of 2012 v seznamu EW. A co o této scéně říkají ? Tato scéna je nejsrdcervoucí okamžik a dosahuje vrcholu, když Katniss zpívá Rue ukolébavku i přes její slzy. A co vy, jak na Vás tato scéna působila ? :)

Jennifer Lawrence EW’s Favorite Movie Actress and Sexiest Female Entertainer

6. prosince 2012 v 19:16 | Eruwen |  NEWS


V hlasování EW vyhrála Jennifer za The Hunger Games kategorii the Favorite Movie Actress s 34 % hlasů a kategorii Sexiest Female Entertainer s 28 % hlasů .
Gratuluju Jen ! :)

Jennifer Lawrence to be Presented with a Major Film Honor

6. prosince 2012 v 19:10 | Eruwen |  NEWS


26.ledna příštího roku se Jennifer představí v Santa Barbara International Film Festival's Outstanding Performer of the Year Award. Jde ve stopách Carlize Theron a Kate Winslet v tomto filmovém ocenění.
Na této fotce to Jen moc sluší :)

Nové fotky z natáčení

6. prosince 2012 v 19:02 | Eruwen |  NEWS
Máme nové fotky! :) Bohužel kvalita nic moc :)Blog nekončí !

6. prosince 2012 v 18:53 | Eruwen |  NEWS
Sice nevím jestli to budu stíhat, ale budu se snažit tento blog co nejdéle udržet v provozu :) Takže blog nekončí a dále na tyto stránky choďte :)
Eruwen :)

It's time to say goodbye

1. prosince 2012 v 9:39 | Pay & Mell |  Site
budu stručná...ano čtete správně, končím...končím s tímto blogem, svůj blog o Lee Michele si nechávám. Hunger Games miluju,ale nebaví mě přidávat cokoli na blog,když mám facebookovou stránku, takže za sebe říkám, že na tomhle blogu prostě a jasně končím. Včera jsme se o tom bavily s Mell a ona vám k tomu napíše svoje. Nevím, jak Eruwen tady zůstává nebo jestli už to vzdala...fakt netuším, já mluvím jen za sebe a tedy, pokud máte rádi Jenn a Joshe,najdete mě na facebooku ZDE a snad všichni znáte můj blog o Lee Michele, na který jsem v poslední době kašlala až moc, teď se tam snažím doplňovat nějaké věci,ale to už vás tady nemusí zajímat. Bylo to tady s vámi super, i když jsem tu byla pravidelně jen o prázdninách a poslední dobou nic moc. Blog se rozhodně ale rušit nebude, byla bych ráda, kdyby si ho někdo vzal, možná vás bude prosit i Mell. No nic, tak se mějte krásně a affs, která jsou i na mém blogu - zůstávám vám alespoň na jednom blogu ;)!
And May The Odds Be Ever In You Favor!
Your Pay :*

Už ste si pravdepodobne prečítali časť článku od Pay a myslím, že je fér ak sa aj ja rozlúčim. Dôvody sú veľmi jednoduché, už ma to tak nebaví a nemám toľko času. Zo začiatku som sa ozaj premáhala aby som niečo pridala, lenže už to tak ďalej nešlo... Mám rada Hunger Games, samozrejme. Musíte nejako chápať, že všetko omrzí po nejakom čase. Blogujem už asi 4 roky a mala som blogy už asi o všetko. Grafika, móda, autorský a fan page, všetko ma prestalo časom baviť. Jedine čomu som už verná dlhú dobu je hudba (počúvam asi všetko od alternatívneho rocku až po extreme metal) a anime (Naruto, Dead Note...). Takže končím. Nechcem aby to vyznelo nejako hnusne ale už sa nevrátim, cítim, že toto ma už znova tak nechytí. :( Je mi to ľúto, tento blog ozaj prosperoval a tým, že som sa o ňho dobre nestarala upadol. Ospravedlňujem sa a bolo by ozaj super ak by mal niekto chuť v ňom pokračovať. S Pay sme sa o tom bavili a zdalo sa nám to ako dobrý nápad. :) Ale nevieme či má niekto záujem, ktorý by sme určite ocenili. Ak by ho niekto mal, ozvite sa TUNA. V pohode mi napíšte správu. :) Budeme len rady. Takže teraz to idem oznámiť affs a potom môžem povedať., že moja kariéra blogerky na tomto blogu sa skončila.
Tak oficiálne sa majte, Mell